Hatay’ın İskenderun ilçesinde deniz kıyısına yakın bölgeye düşen işaret fişekleri, paniğe neden oldu.
Gökyüzünde beliren işaret fişeklerini görenler, büyük şaşkınlık yaşadı. Büyük panik yaşanırken, etraftakiler o anları cep telefonu kamerası ile görüntüledi. Çekim yapan bir bayanın, “Bu ne ya? Bunlar yangın mı çıkarıyorlar sanki?” dediği de duyuldu.
Bir mühlet gökyüzünde süzülen fişekler daha sonra yere düştü. Fişekleri kimin ve neden ateşlediği bilinmiyor. (DHA)
Yorumlar kapalı.